NOVINKY

arr3Doprava zdarmaPři nákupu nad 1 500,- Kč.... arr3Vlastní nápadMáte vlastní představu o  tom, jak má Vaše sukně či šaty vypadat? Skvělé! Konfekční velikost Vám...

KONTAKTY

Ediva
Ledenická 171
České Budějovice 370 06
tel: +420 602 428 066
info@ediva.cz

O Ediva

Značku EDIVA založila v roce 2013 Edita Vacková. Předcházel tomu nápad tří kamarádek začít šít tzv. TUTU sukýnky. Z několika nápadů, návrhů a průzkumů se ukázalo, že by o tyto sukýnky a šatičky mohl být zájem a tak jsme rozjely mini byznys, který se pomalými krůčky rozvíjel. Postupně začalo být nápadů i zakázek víc a tak se Edita, po dohodě s ostatními rozhodla založit firmu a začít podnikat v tomto oboru sama.

Nabídku sukýnek rozšířila i o jiné než jen TUTU sukýnky a šaty, ale také o doplňky, především tunelové šátky a šály

V současné době nabízí ušití jakékoli sukně (nebo šaty) ať už tylové, bavlněné nebo prostě takové jaká Vás napadne. A to nejen pro děti, ale i pro dospělé.

EDIVA nabízí možnost si vybrat nejen ze sukní a šátků prezentovaných na těchto webových stránkách, ale svou vysněnou sukni či šaty si můžete nechat ušít přímo na míru.

Doposud byly sukně, šaty a šátky prodávány prostřednictvím sociálních sítí a prodejních portálů. Občas bylo možné vidět výrobky EDIVA na charitativním bazaru VĚŠÁK, který spolu s přáteli organizujeme. Ale v roce 2017 jsme se rozhodli posunout naše podnikání o krůček dál… Takže … vítejte v našem e-shopu.

 

EDIVA/Edita